Mascarpone Auricchio 250g
10,79 zł / 43,16kg
Opis:
SEREK MASCARPONE AURICCHIO 250 G
Odkryj kremową delikatność serka Mascarpone Auricchio, który przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Jego aksamitna konsystencja i subtelny smak to idealny dodatek do deserów, ciast i wykwintnych dań. Pozwól sobie na chwilę luksusu i rozkoszuj się wyjątkowym smakiem tego włoskiego specjału.
Ilość
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mascarpone |
| Smak | Słodki |
| Składniki | Śmietanka z pasteryzowanego mleka pasteryzowanego (99,85%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (0,15%). |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 60%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gennaro auricchio s.p.a. ulica i numer: via dante 27 kod pocztowy i miasto: 26100 cremona it |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1414 kJ |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Dodano produkt do koszyka
×
Błąd! Nie udało się dodać produktu do koszyka.
Brakuje Ci jakiegoś produktu? Napisz!