Twarożek kanapkowy mój ulubiony z rzodkiewką 125g
5,69 zł / 45,52kg
Opis:
Kremowy twarożek z dodatkiem rzodkiewki.
Ilość
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Składniki | twarożek śmietankowy, rzodkiewka 3,2 %, sól, aromat |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 15%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt | 1 |
| Producent: | Spółdzielnia Dostawców Mleka w WieluniuUlica i numer: Kolejowa 63Kod pocztowy i miasto: 98-300 Wieluń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 715 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,84 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Dodano produkt do koszyka
×
Błąd! Nie udało się dodać produktu do koszyka.
Brakuje Ci jakiegoś produktu? Napisz!