Twarożek mój ulubiony figa z makiem 125g
6,69 zł / 53,52kg
Opis:
Śmietankowy twarożek z dodatkiem figi i maku.
Ilość
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 204 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 848 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 13,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,2 g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Słodki |
| Składniki | twarożek śmietankowy, owoce figi 2,7 %, mak 0,3 %, aromat |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Spółdzielnia Dostawców Mleka w WieluniuUlica i numer: Kolejowa 63Kod pocztowy i miasto: 98-300 Wieluń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Dodano produkt do koszyka
×
Błąd! Nie udało się dodać produktu do koszyka.
Brakuje Ci jakiegoś produktu? Napisz!